poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Pozdrawiam ;)

Cześć w tym poście chcę pozdrowić parę osób tylko. Więc pozdrawiam:

 A to jest Pliska2003




Dziękuję za pozdro fantastick.


A to ja ;)




Tsaa.... Tyle tych zdjęć. Mam jeszcze więcej.

Emo__Nati



Dziękuję za wysłuchanie ja jestem Myrthel i Pa ;)

sobota, 18 kwietnia 2015

Nowy ArtBook ! Oraz nowosci !

Hejka, chciałbym was poinformować że stworzyłem nowy ArtBook pt." Obrazki .1. "Bardzo się starałem i liczę na lovki :) ( Oczywiście na koncie Myrthel ). Mam jeszcze dla was w dzisiejszym poście parę zmian, które nastąpiły na MovieStarPlanet ;) Dzięki nim jest łatwiej w naszej kochanej grze ;*


Tutaj macie nowości jakie naszły na MSP ;)


ArtBook ^^


Zakupy (ubrania) ^^

Dziękuję za wysłuchanie, a tutaj dla was piosenka na dziś :)


Pa ;*

poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Nowe konto ;)

Cześć, wam moje pandy ! Dziś chciałbym wam powiedzieć że mam nowe konto, na które możecie mnie zapraszać :)
  Nazwa: Myrthel
Mam VIP i 8 poziom (lat, level). Nie ma szału ale to mi wystarczy :)
Zapraszam, abyście mnie zapraszali do znajomych ponieważ czuję się samotny ;(

Zdjęcie dla was:


Dziękuję za wysłuchanie tego posta ;*
Pa ;*

sobota, 11 kwietnia 2015

Noc hakerow.

Cześć pierwszy raz w życiu byłem na nocy hakerów i nic. Myślałem że to prawda ale jednak w to nie wierzę. Mam jedno zdjęcie z tej nocy ale to zaraz. Ubrałem się tak brzydko jak to możliwe. Napisałem że nie napisałem statusu. Brawo ja. I żyję. Także ja uważam że noc hakerów nie istnieje. A jeżeli masz dowody że jest takie coś napisz mi ;) Będzie dobrze. Zapraszam na film od: Emo__Nati Ponieważ ten film jest bardzo ciekawy i wgl. Zaskoczony byłem że człowiek może stworzyć takie coś. Także bardzo pozdrawiam :) Tutaj macie fotkę z moim MSP wczoraj.


Paa ;*

piątek, 3 kwietnia 2015

Gwiazdy - Alicja !

Cześć !
      Dziś napiszę wam posta o " Gwiazdach z MSP " i to będzie taka seria :) Dzisiaj pogadamy o Alicji. Alicja to fajna osoba, miła lecz gdy w kg. ktoś się zareklamuje to zostanie zablokowany. Czyli tak jak u mn. chociaż ja nie jestem fejmem jak ona więc u mn. nikt się nie reklamuje :) I bardzo dziękuję. A wgl. Alicja opublikowała nowy film więc zapraszam, a zauważyliście że ona ma taki wyjątkowy fajny styl ubierania się ? Mi się podoba :) Okejka tu macie zdjęcie jej profilu :)


Tutaj macie jej nowy film :)


Nazwa filmu: " Po zachodzie słońca ". 
Nazwa chyba taka jest ale z tego co widziałem to taka nazwa jest.
Byłoby więcej zdjęć lecz artbook'i Alicja usunęła więc niestety :( Przepraszam. I ją bardzo pozdrawiam :) 
    To na tyle trzymajcie się paa ;* 

czwartek, 2 kwietnia 2015

Moje MSP !

Cześć !
   W tym poście pokażę wam moje MSP myślę że wygląda fajnie przynajmniej mi się podoba :)
I tutaj będziecie mieli parę zdjęć albo jedno. Mam jeszcze jedną dla was taką informacje.
Jeżeli mi spodoba się jakaś piosenka mi wpadnie do ucha to wam oczywiście ją wyślę i będziecie mieli fajną nutkę :) Dziękuję i pozdrawiam znów: Paaaaula7 ponieważ dodała mnie do swojej sekundówki i dzięki niej zdobyłem już około 100 tyś fame :)

Dziękuję jej bardzo i tu notka dla was:

https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8


Zdjęcie z mojego MSP:

Mam dla was pytanko. Jaka u was pogoda bo u mnie śnieżnie.?
Serio u mnie śnieg pada jak szalony po prostu wokół mnie jest biało ;-;
To na tyle dziękuję za wysłuchanie tego posta pa :*

Informacje.

Hejka. To jest pierwszy post na tym blogu :) Ten blog jest o grze MovieStarPlanet i myślę że wam się ten blog spodoba :) Pozdrawiam: 
Paaaaula7 i kochana 200003 
To moje znaj. z MSP. A to jest parę zdjęć:



Tak wyglądam na MSP :) A teraz informacja do was.
Od następnego czwartku będę robić posty na temat że jest na MSP temat np. Kopciuszek albo No rasizm. Wiecie takie różne rzeczy. A teraz zrobię look WIELKANOCNY i wam pokaże:




Zapraszajcie do znaj: roki.13
Paa <3