sobota, 11 kwietnia 2015

Noc hakerow.

Cześć pierwszy raz w życiu byłem na nocy hakerów i nic. Myślałem że to prawda ale jednak w to nie wierzę. Mam jedno zdjęcie z tej nocy ale to zaraz. Ubrałem się tak brzydko jak to możliwe. Napisałem że nie napisałem statusu. Brawo ja. I żyję. Także ja uważam że noc hakerów nie istnieje. A jeżeli masz dowody że jest takie coś napisz mi ;) Będzie dobrze. Zapraszam na film od: Emo__Nati Ponieważ ten film jest bardzo ciekawy i wgl. Zaskoczony byłem że człowiek może stworzyć takie coś. Także bardzo pozdrawiam :) Tutaj macie fotkę z moim MSP wczoraj.


Paa ;*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz