piątek, 3 kwietnia 2015

Gwiazdy - Alicja !

Cześć !
      Dziś napiszę wam posta o " Gwiazdach z MSP " i to będzie taka seria :) Dzisiaj pogadamy o Alicji. Alicja to fajna osoba, miła lecz gdy w kg. ktoś się zareklamuje to zostanie zablokowany. Czyli tak jak u mn. chociaż ja nie jestem fejmem jak ona więc u mn. nikt się nie reklamuje :) I bardzo dziękuję. A wgl. Alicja opublikowała nowy film więc zapraszam, a zauważyliście że ona ma taki wyjątkowy fajny styl ubierania się ? Mi się podoba :) Okejka tu macie zdjęcie jej profilu :)


Tutaj macie jej nowy film :)


Nazwa filmu: " Po zachodzie słońca ". 
Nazwa chyba taka jest ale z tego co widziałem to taka nazwa jest.
Byłoby więcej zdjęć lecz artbook'i Alicja usunęła więc niestety :( Przepraszam. I ją bardzo pozdrawiam :) 
    To na tyle trzymajcie się paa ;* 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz