czwartek, 2 kwietnia 2015

Informacje.

Hejka. To jest pierwszy post na tym blogu :) Ten blog jest o grze MovieStarPlanet i myślę że wam się ten blog spodoba :) Pozdrawiam: 
Paaaaula7 i kochana 200003 
To moje znaj. z MSP. A to jest parę zdjęć:



Tak wyglądam na MSP :) A teraz informacja do was.
Od następnego czwartku będę robić posty na temat że jest na MSP temat np. Kopciuszek albo No rasizm. Wiecie takie różne rzeczy. A teraz zrobię look WIELKANOCNY i wam pokaże:




Zapraszajcie do znaj: roki.13
Paa <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz