czwartek, 2 kwietnia 2015

Moje MSP !

Cześć !
   W tym poście pokażę wam moje MSP myślę że wygląda fajnie przynajmniej mi się podoba :)
I tutaj będziecie mieli parę zdjęć albo jedno. Mam jeszcze jedną dla was taką informacje.
Jeżeli mi spodoba się jakaś piosenka mi wpadnie do ucha to wam oczywiście ją wyślę i będziecie mieli fajną nutkę :) Dziękuję i pozdrawiam znów: Paaaaula7 ponieważ dodała mnie do swojej sekundówki i dzięki niej zdobyłem już około 100 tyś fame :)

Dziękuję jej bardzo i tu notka dla was:

https://www.youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8


Zdjęcie z mojego MSP:

Mam dla was pytanko. Jaka u was pogoda bo u mnie śnieżnie.?
Serio u mnie śnieg pada jak szalony po prostu wokół mnie jest biało ;-;
To na tyle dziękuję za wysłuchanie tego posta pa :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz